PÕRMU RAAMAT 1.OSA LA BELLE SAUVAGE

PÕRMU RAAMAT 1.OSA LA BELLE SAUVAGE

Autor: Philip Pullman

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Noortele
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.99€
Osta
Kas olete valmis sukelduma müstilisse seiklusse, kus teadus, religioon ja poliitika põrkuvad ootamatult ja saatuslikult? "La Belle Sauvage", mis on Philip Pullmani "Põrmu raamatu" sarja esimene osa, viib teid just sellisele teekonnale.

Malcolm Polstead on noor poiss, kes veedab oma päevi Thamesi jõe ääres asuvas kõrtsis, kus ta aitab oma vanemaid ja mängib oma daemoni Astaga. Ta elab lihtsat, kuid rahulikku elu, kuni ühel vihmasel talvel pööratakse kõik pea peale. Malcolmile usaldatakse väike Lyra, kelle eest tuleb hoolt kanda ning kes toob tema ellu ootamatuid väljakutseid ja seiklusi.

Philip Pullman, kes on tuntud oma "Tema tumedate ainete" triloogiaga, on kirjutanud üle kolmekümne kolm teost, mis on pälvinud lugematul hulgal tunnustusi ja auhindu, sealhulgas Carnegie medali ja The Guardiani lasteraamatute auhinna. "La Belle Sauvage" on tema loomingus uus peatükk, mis on juba pälvinud lugejate armastuse ja kriitikute kiidusõnad, müües esimesel nädalal Inglismaal üle 70 000 eksemplari.

Kui olete valmis avastama maailma, kus iga valik ja otsus võib muuta saatust, siis "La Belle Sauvage" on raamat, mida te ei saa käest panna. See on lugu, mis on täis imesid ja põnevust, ning mis kindlasti köidab iga seiklusejanulise lugeja tähelepanu. Ärge laske end kauem oodata ja sukelduge Philip Pullmani maagilisse maailma.