Põrsas Bertie. Kuulsus

Põrsas Bertie. Kuulsus

Autor: David Roberts,Alan Macdonald

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.50€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Kas oled valmis sukelduma Bertie, selle pöörase põrsapoisi seiklustesse, kes ei kohku tagasi ühegi pahanduse ees? "Põrsas Bertie. Kuulsus" on raamat, mis viib sind kaasa kolmele lõbusale loole, kus peategelaseks on Bertie – poiss, kelle vallatused ja ulakused panevad sind kindlasti naerma.

Bertie ei ole tavaline laps – tema vembud ja vastikud kombed on legendaarsed! Kui sinu süda ihkab põnevust ja naeruturtsatusi, siis Bertie on just see, keda sa vajad. Tema seiklused on täis ootamatuid keerdkäike ja koomilisi olukordi, mis ei jäta kedagi külmaks.

Raamatu autorid David Roberts ja Alan Macdonald on loonud meeldejääva tegelase, kes oma kelmikate tempudega on võitnud lugemishuviliste südamed üle maailma. Bertie lood on suurepärane valik, kui soovid põgeneda argipäeva ja lasta fantaasial lennata.

Kui tunned, et sinu raamaturiiulil on puudu üks tõeliselt meeleolukas ja naerutav teos, siis "Põrsas Bertie. Kuulsus" on sinu jaoks ideaalne valik. Bertie ei jäta sind kindlasti ükskõikseks – tema seiklused on garanteeritud meelelahutus nii suurtele kui väikestele lugejatele. Võta hetk enda jaoks, avasta Bertie maailm ja luba endale naerupahvakuid, mida see vallatu põrsapoiss pakub!