Põrsas Peppa. George jääb haigeks

Põrsas Peppa. George jääb haigeks

Autor: Eone

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Hetkel pole saadaval
Kas olete valmis seikluseks koos armastatud tegelastega? "Põrsas Peppa" raamatute sari on pakkunud rõõmu ja õpetlikke hetki lastele üle kogu maailma, ning nüüd on aeg sukelduda ühte nende lugudest, mis räägib väikesest George'ist ja tema väikesest, kuid olulisest eksimusest.

Raamatus "George jääb haigeks" astub esile Peppa väikevend George, kes on tuntud oma dinosauruse-armastuse poolest. Seekord satub ta aga väiksesse pahandusse, kui unustab vihmase ilmaga õue minnes oma vihmamütsi pähe panna. Tulemuseks on nohu, mis toob kaasa muret ja õpetab lugejatele olulist elutarkust – tervise eest tuleb hoolitseda igas olukorras.

See lugu on suurepärane meeldetuletus Sinule, kuidas väikesed ettevaatusabinõud võivad ära hoida suuremad tervisemured. Samuti annab see hea võimaluse rääkida lastega tervislikust käitumisest ja sellest, kuidas hoolitseda enda ja oma lähedaste eest.

Autor Eone on loonud lihtsa, kuid südamliku loo, mis sobib suurepäraselt ettelugemiseks ja ühiseks ajaveetmiseks. Raamat on illustreeritud värvikate piltidega, mis aitavad kaasa loo mõistmisele ja muudavad lugemiskogemuse nauditavaks.

Tähelepanu! Raamat "Põrsas Peppa. George jääb haigeks" ei ole soovitatav alla 3-aastastele lastele, kuna väikeste osade olemasolu võib olla ohtlik.

Kui otsid oma lapsele meeldejäävat ja õpetlikku lugemiselamust, siis see raamat on kindlasti kaalumist väärt. Lase end kaasa haarata George'i loost ja avasta koos lapsega, kuidas pisikesed ettevaatusabinõud aitavad meil püsida tervena ja rõõmsana!