PÕRSAS PEPPA. JOONISTAME PUNKTIST PUNKTINI

PÕRSAS PEPPA. JOONISTAME PUNKTIST PUNKTINI

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.40€
Hetkel pole saadaval
Apollo
3.99€
Hetkel pole saadaval
Avasta koos Peppa põrsaga põnevaid seiklusi ja arenda oma loendamisoskust "Peppa Põrsas. Joonistame punktist punktini" raamatu lehekülgedel! Kas oled kunagi mõelnud, millega Peppa pere suvepuhkusele suundub või mida Peppa rannas kõige rohkem naudib? Või äkki oled uudishimulik, kellega väike George mängida armastab? Need lustakad mõistatused ootavad sind lahendama.

Raamat pakub sulle võimalust ühendada punkte ja avastada, millised põnevad stseenid ja tegelased nende taga peituvad. Iga pilt on justkui väike seiklus, mis aitab sul mänguliselt numbrite maailma sukelduda. Punktide ühendamine ei ole ainult lõbus, vaid ka hariv – see aitab sul arendada peenmotoorikat ja tähelepanu detailidele.

Piltide mitmekesine raskusaste tagab, et igaüks leiab endale sobiva väljakutse. Alguses võivad mõned ülesanded tunduda lihtsamad, kuid raamatu edenedes kasvab ka sinu osavus. Värvilised illustratsioonid ja selgelt nummerdatud punktid muudavad õppimise nauditavaks. Raamatu lõpuks võid avastada, et oled saanud tõeliseks numbrite meistriks!

Nii et haara pliiats ja asu teekonnale koos Peppa ja tema sõpradega. Iga lehekülg on täis rõõmu ja avastamisrõõmu, aidates sul arendada oma oskusi ja loovust. Kas oled valmis avastama, mis seiklused sind "Peppa Põrsas. Joonistame punktist punktini" raamatus ees ootavad?