PÕRSAS PEPPA. LÄHME KOOS PEPPAGA ÕUE! JUTURAAMAT JA ŠABLOONID

PÕRSAS PEPPA. LÄHME KOOS PEPPAGA ÕUE! JUTURAAMAT JA ŠABLOONID

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.45€ / 8.98€
Osta
Kas olete valmis seiklema koos armastatud tegelasega, kes on vallutanud laste südamed üle kogu maailma? "Põrsas Peppa. Lähme koos Peppaga õue!" on lõbus ja kaasahaarav raamat, mis viib teid ja teie pisikesi avastama botaanikaaia imesid ning lastefestivali rõõme.

See raamat ei ole lihtsalt jutustus; see on ka loominguline teekond, kus teie lapsed saavad kasutada kaasasolevaid šabloone, et luua oma Peppa-teemalisi kunstiteoseid. Need šabloonid on ideaalsed vahendid, et aidata arendada laste peenmotoorikat ja loovust.

Kujutage ette rõõmu teie lapse näol, kui ta joonistab ja värvib Peppa ja tema perega koos olles. See raamat pakub mitte ainult meelelahutust, vaid ka õpetlikku kogemust, kus lapsed saavad õppida taimede ja looduse kohta, samal ajal kui nad jälgivad Peppa seiklusi.

Kas olete valmis alustama? Haarake šabloonileht ja laske oma fantaasial lennata koos Peppaga! See raamat on suurepärane kingitus igale lapsele, kes armastab joonistada ja värvida, ning on kindel viis tuua naeratus nende näole.