Põrsas Peppa. Minu pööraselt vahva kraapimisraamat

Põrsas Peppa. Minu pööraselt vahva kraapimisraamat

Autor: Hasbro

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Tegevusraamatud
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
13.99€
Osta
Kas oled valmis sukelduma Peppa Põrsa imelisse maailma uuel ja põneval viisil? "Põrsas Peppa. Minu pööraselt vahva kraapimisraamat", autoriks tuntud Hasbro, pakub sulle ja sinu väikestele sõpradele võimalust avastada Peppa ja tema sõprade värvikirevat elu läbi interaktiivse tegevuse.

Kasuta raamatuga kaasas olevat spetsiaalset kraapimispulka, et paljastada Peppa universumi lõbusad ja värvilised pildid. Juba olemasolevad pildiosad ja jooned aitavad sul alustada, kuid siin on ka ruumi sinu enda loovusele – lisa oma kujundusi ja mustreid kirjule taustale, et luua midagi täiesti unikaalset.

Aga see pole veel kõik! Pööra kraapepilte ümber ja leiad veelgi rohkem tegevusi – armsad värvimispildid Peppast, tema vennast George'ist, Suzyst ja paljudest teistest tegelastest ootavad sinu kunstnikupintslit. Iga pilt on loodud nii, et see pakub silmale rõõmu oma erksate värviefektidega.

Mis teeb selle raamatu veelgi erilisemaks, on see, et iga loodud kunstiteos ei pea jääma vaid raamatu kaante vahele. Kraapimispildid on mõeldud välja võtmiseks ja jagamiseks – kingi need sõpradele või kaunista nendega oma toa seinu.

Ja kui tunned, et inspiratsioon on otsakorral, siis ära muretse – raamatust leiad ka hulgaliselt meisterdamisideid, kuidas kraapimispilte veelgi loomingulisemalt kasutada.

Avasta, loo ja jaga rõõmu "Põrsas Peppa. Minu pööraselt vahva kraapimisraamatu" abil. See on ideaalne viis veeta kvaliteetaega koos pere noorimate liikmetega, arendades samal ajal nende peenmotoorikat ja loovust. Kas oled valmis alustama?