Põrsas Peppa. Peppa on lahke

Põrsas Peppa. Peppa on lahke

Autor: Hasbro

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
6.95€ / 6.60€
Osta
Kas oled valmis sukelduma südamlikku maailma, kus väike armas Põrsas Peppa jagab oma headust ja rõõmu? "Põrsas Peppa. Peppa on lahke" on raamat, mis viib sind Peppa ja tema sõprade igapäevastesse seiklustesse, kus väikesed žestid loovad suuri naeratusi.

Peppa on tuntud oma rõõmsameelsuse ja sõbralikkuse poolest ning selles raamatus saad sa näha, kuidas ta oma lahket südant veelgi rohkem näitab. Liitu Peppaga, kui ta veedab kvaliteetaega oma väikese venna George'iga, jagades temaga teleka ees põnevaid hetki. Kuid see pole veel kõik – Peppa ja tema hea sõber lammas Suzy korraldavad ühe meeldejääva teeõhtu, mis on täis naeru ja sõbralikku vestlust.

Raamat on ideaalne lugemine Sinu väikesele, et õpetada talle lahket käitumist ja sõpruse tähtsust läbi Peppa ja tema sõprade silmade. "Põrsas Peppa. Peppa on lahke" on rohkem kui lihtsalt lugu – see on juhend, kuidas olla hea sõber ja pereliige, ning see on pakitud armastuse ja hoolivusega, mis on omased Peppa maailmale.

Kas oled valmis avastama, kuidas väikesed teod võivad teha suure erinevuse? Haara "Põrsas Peppa. Peppa on lahke" ja lase oma lapsel õppida lahket käitumist kõige armsamal moel.