Põrsas Peppa. Peppa õnnelikud päevad

Põrsas Peppa. Peppa õnnelikud päevad

Autor: Hasbro

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Kleepsuraamatud ja värviraamatud lastele
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Varsti müügil
Kas otsid midagi, mis tooks naeratuse sinu või su lapse näole? "Põrsas Peppa: Peppa õnnelikud päevad" võib olla just see, mida vajad. See armas raamat viib sind ja su pere seiklustele koos Peppa ja tema sõpradega, kus iga päev on täis rõõmu ja avastamisrõõmu.

Peppa, see elurõõmus väike põrsas, on võtnud nõuks muuta iga päev eriliseks. Ta ei hoia seda saladust endale, vaid kutsub sindki osa saama oma rõõmsatest hetkedest. Loe ja avasta, kuidas Peppa ja tema sõbrad leiavad rõõmu lihtsatest asjadest ja kuidas ka sina võid oma igapäevaelu väikeste rõõmudega rikastada.

"Peppa õnnelikud päevad" on kirjutatud lihtsas ja arusaadavas keeles, mistõttu sobib see suurepäraselt ettelugemiseks väikelastele või algajatele lugejatele. Raamat ei paku mitte ainult meelelahutust, vaid õpetab ka olulist elutarkust – leida õnne igas päevas.

Võta hetk, et sukelduda Peppa maailma, ja luba endale või oma lapsele see väike, kuid väärtuslik kingitus. "Põrsas Peppa: Peppa õnnelikud päevad" on rohkem kui lihtsalt raamat; see on teejuht õnnele igas päevas, mis on täis naeru, sõprust ja armastust.