PÕRSAS PEPPA. TÖÖ JA MÄNG

PÕRSAS PEPPA. TÖÖ JA MÄNG

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Hetkel pole saadaval
Kas olete valmis sukelduma Peppa Põrsa ja tema sõbra Suzy Lamba seiklustesse? "Põrsas Peppa. Töö ja Mäng" on raamat, mis viib teid kahe armastatud tegelase maailma, kus nad avastavad mängu kõrval ka töö tegemise tähtsust.

Peppa ja Suzy on tuntud oma lustaka ja mängulise loomuse poolest, kuid selles loo peatükis seisavad nad silmitsi uue väljakutsega – töömaailmaga. Nad on otsustanud teada saada, mis tunne on olla tööinimene, ja avastada, kas nende oskused mänguväljakult on ülekantavad ka töökeskkonda.

See raamat on suurepärane võimalus õpetada lastele töö ja mängu vahelist tasakaalu ning näidata, et mõlemad aspektid on elus olulised. Lugejana saad sa jälgida, kuidas Peppa ja Suzy õpivad uusi oskusi, teevad koostööd ja mõistavad, et töö võib olla sama lõbus kui mäng, kui seda teha õige suhtumisega.

"Põrsas Peppa. Töö ja Mäng" on kirjutatud lihtsas ja arusaadavas keeles, muutes selle ideaalseks lugemiseks noorematele lastele, kes alles õpivad lugema, aga ka vanematele lastele, kes soovivad oma lemmiktegelaste uusi seiklusi nautida. See raamat ei ole mitte ainult meelelahutuslik, vaid ka hariv, pakkudes vanematele ja lastele ühist lugemiskogemust, mis rikastab nende igapäevaelu.

Kas Peppa ja Suzy saavad hakkama töömaailma väljakutsetega? Milliseid tarkusi ja oskusi nad oma seiklustest kaasa võtavad? Avasta see ise, sukeldudes "Põrsas Peppa. Töö ja Mäng" värvikirevasse maailma.