PÕRSAS PEPPA. VÄRVID

PÕRSAS PEPPA. VÄRVID

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.50€
Hetkel pole saadaval
Apollo
5.99€
Osta
Avasta värvide kirju maailm koos kõigi lemmiku Põrsas Peppaga! See armas pappraamat on loodud spetsiaalselt sinu väikesele, et tutvustada talle värvide põnevat paletti läbi Peppa ja tema sõprade seikluste. "Põrsas Peppa. Värvid" on rohkem kui lihtsalt raamat – see on vahva ja kaasahaarav viis õppimiseks, mis aitab sinu lapsel kiiresti ja lõbusalt värvide maailmaga tuttavaks saada.

Raamatu lehekülgedel seiklevad Peppa koos oma pere ja sõpradega, tuues esile erinevaid värve, mis on igapäevaelus tuntavad ja äratuntavad. Iga värv on esitatud läbi lihtsa ja arusaadava konteksti, mis teeb õppimise nauditavaks ja kergesti mõistetavaks ka kõige väiksematele lugejatele.

Kui sinu laps armastab Peppat ja tema toredaid seiklusi, siis "Põrsas Peppa. Värvid" on ideaalne lisand teie raamaturiiulile. See mitte ainult ei rikasta sinu lapse värvitaju, vaid pakub ka kvaliteetset koosveedetud aega, lugedes ja õppides koos. Võta aega, et avastada koos lapsega värvide võlumaailm, kus iga toon äratab ellu Peppa ja tema sõprade lood.