Põrsas Peppa. Värvimisraamat kleepsudega

Põrsas Peppa. Värvimisraamat kleepsudega

Autor: Hasbro

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Hetkel pole saadaval
Kas oled valmis looma oma värvikireva maailma koos armastatud tegelasega, kelle seiklused on vallutanud laste südameid üle kogu maailma? "Põrsas Peppa. Värvimisraamat kleepsudega" on suurepärane võimalus lasta oma fantaasial lennata ja veeta kvaliteetaega koos pere pisematega.

Raamatus ootavad sind leheküljed täis lõbusaid stseene Peppa põrsakese, tema pere ja sõpradega. Iga pilt on nagu uus lugu, mida saad ise värvidemaailmaga ellu äratada. Lisaks pakub see värvimisraamat erilist lisaväärtust – leiate seest ka kleepsud, mis muudavad värvimise veelgi põnevamaks.

Kasuta võimalust arendada oma lapse peenmotoorikat ja värvitaju, jagades koos temaga rõõmu loomisest. Peppa ja tema sõprade maailm ootab teid, et koos avastada uusi ja põnevaid seiklusi. Võta värvipliiatsid või -kriidid ja sukeldu Peppa värviküllasesse universumisse!

Raamatu autoriks on Hasbro, tuntud mänguasjatootja, kes on loonud ka Peppa tegelaskuju. See värvimisraamat on ideaalne kingitus igale väikesele kunstnikule, kes armastab loovust ja Peppa põrsast. Ära jäta kasutamata võimalust siduda meelelahutus arendava tegevusega, tuues koju "Põrsas Peppa. Värvimisraamat kleepsudega".