Põrsas Peppa. Värvimisraamat kleepsudega

Põrsas Peppa. Värvimisraamat kleepsudega

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 3.96€
Hetkel pole saadaval
Kas oled valmis sukelduma Peppa Põrsa värvikirevasse maailma? "Põrsas Peppa. Värvimisraamat kleepsudega" on just see, mida vajad, et lisada oma päevale rõõmu ja loovust. Peppa ja tema sõprade talvised seiklused ootavad sinu pliiatseid, et tuua ellu nende lõbusad hetked. See raamat ei ole ainult värvimislõbu – see on ka kleebiste pidu sinu jaoks!

Kujutle, kuidas saad ise luua Peppa maailma, tuues sellele oma isikliku puudutuse. Võid värvida Peppa ja tema sõpru just nendes toonides, mis sulle meeldivad, ja seejärel kaunistada lehekülgi eriliste kleepsudega. Ja kui oled lõpetanud, miks mitte järgida Peppa eeskuju ja minna välja, et nautida talve imesid?

See raamat on suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega koos pere noorimate liikmetega, aidates neil arendada peenmotoorikat ja värvitaju. Samuti on see ideaalne kingitus, mis toob naeratuse iga väikese kunstniku näole.

Ära lase talvel end kammitsema panna – lase oma loovusel lennata koos "Põrsas Peppa. Värvimisraamat kleepsudega"! Sinu värvilised seiklused Peppa ja tema sõpradega ootavad sind.