Põrsas Peppa. Värvimisraamat

Põrsas Peppa. Värvimisraamat

Autor: Hasbro

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 3.71€
Hetkel pole saadaval
Kas oled valmis sukelduma värviküllasesse seiklusse koos ühe armastatuima multikategelasega? "Põrsas Peppa. Värvimisraamat", mille on välja andnud Hasbro, kutsub sind ja su väikeseid sõpru avastama Peppa maailma läbi värvide ja pintslitõmmete.

See raamat ei ole lihtsalt tavaline värvimisraamat. See on võimalus tuua ellu Peppa ja tema sõprade igapäevased seiklused, andes neile just need värvid, mida sinu kujutlusvõime ette näeb. Kas oled valmis andma elu Peppa piknikule või värskendama tema toa seinavärve? Sinu kätes on võim luua midagi ainulaadset.

Peppa on tuntud oma rõõmsameelse ja uudishimuliku loomuse poolest, ning nüüd on sul võimalus jagada seda rõõmu, valides just need toonid, mis peegeldavad sinu tuju ja loovust. Kasuta seda võimalust, et arendada peenmotoorikat, värvitaju ja loovust, mis on laste arengus hindamatult tähtsad.

"Põrsas Peppa. Värvimisraamat" on suurepärane kingitus igale lapsele, kes armastab värve, loomingulisust ja muidugi Peppat ning tema sõpru. Võta hetk, et ühineda Peppaga tema värvilises maailmas – see on teekond, mis rikastab nii sinu kui su lapse päeva.