PRINTSESS HERNETERAL

PRINTSESS HERNETERAL

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2010 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.49€
Osta
Apollo
3.45€ / 3.28€
Osta
Kas otsite ideaalset lugemiselamust oma pisipõnnile? "Printsess Herneteral" võib olla just see, mida vajate. See raamat on loodud spetsiaalselt väikelastele, pakkudes neile esimest tutvust kirjamaailmaga trükitähtede kaudu.

Raamatu autor on loonud imelise loo, mis haarab ka kõige nooremaid lugejaid. "Printsess Herneteral" on lugu, mis viib teid koos teie lapsega fantaasiarikkasse maailma, kus iga lehekülg on täis põnevust ja avastamisrõõmu. Raamat on trükitud suurte ja selgete tähtedega, et aidata kaasa laste lugemisoskuse arengule.

Lisaks on raamatu illustratsioonid värvikirevad ja tähelepanu köitvad, mis aitavad kaasa loo visualiseerimisele ja pakuvad silmailu igal lugemishetkel. "Printsess Herneteral" on suurepärane vahend, et äratada teie lapses armastus raamatute ja lugemise vastu.

Kui soovite pakkuda oma lapsele harivat ja lõbusat lugemiskogemust, siis "Printsess Herneteral" on kindel valik. See on raamat, mis kasvab koos teie lapsega, pakkudes rõõmu ja õpetlikke hetki iga kord, kui te seda koos avate. Ärge laske sellel võimalusel käest libiseda – avastage "Printsess Herneteral" ja rikastage oma lapse lugemismaailma juba täna!