PRINTSESS IMELINE. KUIDAS SONJA KORRALIKUKS HAKKAS

PRINTSESS IMELINE. KUIDAS SONJA KORRALIKUKS HAKKAS

Autor: J. Beaumont,Fabienne Blanchut

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.52€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas õpetada oma väikest põnni viisakalt ja korrektselt käituma ilma, et peaksid kasutama karmi kätt? "Printsess Imeline: Kuidas Sonja korralikuks hakkas" on Fabienne Blanchut'i ja J. Beaumont'i suurepärane raamat, mis võib olla just see, mida vajad. See on osa armastatud raamatusarjast, mis on loodud selleks, et aidata vanematel ja lastel üheskoos toime tulla igapäevaste väikeste väljakutsetega, nagu kätepesu, magamamineku aeg või arstikülastused.

Raamatu peategelane Sonja on alguses tüdruk, kes ei hooli eriti oma välimusest: ta ei pese käsi, ei kammi juukseid ja armastab porilompides mütata. Kuid kui Sonja muutub Printsess Imeliseks, näeme teda hoopis teises valguses – ta muutub eeskujulikuks ja hoolitsetud tüdrukuks, kes naudib vanniskäike, kannab kauneid kleite ja hoiab end alati puhtana.

See raamat ei paku mitte ainult lugemisrõõmu, vaid on ka praktiline abivahend vanematele. Raamat sisaldab lehekülgi, mis on spetsiaalselt disainitud lapsevanematele, pakkudes auhinnakaarte ja Printsess Imelise diplomeid, mida saab lapsele välja lõigata ja tunnustuseks anda. Need lisad on suurepärased motivatsioonivahendid, mis aitavad lastel positiivset käitumist omaks võtta.

Kui soovid oma lapsele õpetada viisakust ja head käitumist läbi mängulise ja kaasahaarava loo, siis "Printsess Imeline: Kuidas Sonja korralikuks hakkas" võib olla just see, mida otsid. See on lugu, mis ei inspireeri mitte ainult lapsi, vaid pakub ka vanematele nutikaid nõuandeid ja tööriistu, et kasvatada üles viisakas ja enesekindel järeltulija.