PRINTSESS IMELINE. KUIDAS SONJA SÕNAKUULELIKUKS HAKKAS

PRINTSESS IMELINE. KUIDAS SONJA SÕNAKUULELIKUKS HAKKAS

Autor: J. Beaumont,Fabienne Blanchut

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.52€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas toime tulla oma lapse jonnide ja sõnakuulmatusega ilma autoritaarsust kasutamata? "Printsess Imeline: Kuidas Sonja sõnakuulelikuks hakkas" on Fabienne Blanchuti ja J. Beaumonti loodud raamatusari, mis pakub vanematele ja lastele lahendusi igapäevastele kasvatuslikele väljakutsetele.

Raamat viib teid Sonja maailma, kes on tüüpiline väike tüdruk, kellele meeldib supermarketis ringi joosta ja kommipabereid laiali loopida. Kuid kui Sonja muutub Printsess Imeliseks, näeme teda hoopis teises valguses – ta on eeskujulik, sõnakuulelik ja hooliv. Lugu demonstreerib lastele, kuidas üks ja sama inimene võib erinevates olukordades käituda vastandlikult, ning julgustab lapsi eeskuju võtma positiivsest käitumisest.

See raamat on rohkem kui lihtsalt lugu. See on varustatud tööriistadega, mis aitavad vanematel oma laste käitumist mänguliselt ja armastavalt suunata. Raamatu lõpus on vanematele mõeldud leheküljed, kus on südametega auhinnakaardid ja Printsess Imelise diplom, mida saab välja lõigata ja lapsele preemiaks anda.

Kui soovite oma lapsele õpetada väärtuslikke sotsiaalseid oskusi ja käitumisnorme, on "Printsess Imeline: Kuidas Sonja sõnakuulelikuks hakkas" suurepärane valik. See raamat aitab luua positiivseid õppimiskogemusi ja pakub vanematele nutikaid viise, kuidas oma last premeerida hea käitumise eest. Kasvatage oma last armastuse ja mängulisusega, et ta võiks õppida ja areneda, olles õnnelik ja enesekindel.