PRINTSESS IMELINE. KUIDAS SONJA VIISAKAKS HAKKAS

PRINTSESS IMELINE. KUIDAS SONJA VIISAKAKS HAKKAS

Autor: J. Beaumont,Fabienne Blanchut

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.52€
Osta
Apollo
9.45€ / 8.98€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas õpetada oma väikesele põnnile head käitumist ilma autoritaarsete meetoditeta? "Printsess Imeline: Kuidas Sonja viisakaks hakkas" on raamat, mis võib teile selles abiks olla. Autorid J. Beaumont ja Fabienne Blanchut on loonud loo, mis käsitleb tuttavaid teemasid igast lapsevanema argipäevast – vastumeelsus käte pesemise, magamamineku ja arsti külastamise suhtes.

Raamatu peategelaseks on Sonja, kelle käitumine on alguses kõike muud kui eeskujulik. Sonja ei hooli viisakusreeglitest, kuid raamatu lehekülgedel toimub muutus. Sonja õpib, kuidas oma käitumist parandada ja muutub Printsess Imeliseks, eeskujuks, kes käitub hästi ja on viisakas.

See raamat ei ole ainult lugu, vaid ka praktiline juhend, mis aitab lastel õppida sotsiaalseid oskusi. Lugejatel on võimalus jälgida Sonja käitumist erinevates olukordades ja õppida, kuidas valida paremaid käitumisviise. Lugu julgustab lapsi positiivset käitumist jäljendama, näidates, et viisakus ja headus toovad kaasa kiitust ja uhkustunnet nii vanematelt kui ka õpetajatelt.

Lisaks pakub raamat vanematele tööriistu, et tunnustada ja premeerida lapse edusamme. Raamatu lõpus on südametega auhinnakaardid ja väljalõigatav Printsess Imelise diplom, mis on mõeldud tunnustama lapse saavutusi viisakuse ja hea käitumise valdkonnas.

Kui soovite oma lapsele õpetada, kuidas olla viisakas ja hooliv ilma range distsipliinimeetoditeta, võib "Printsess Imeline: Kuidas Sonja viisakaks hakkas" olla just see, mida otsite. See on lugu, mis mitte ainult ei meeldi teie lapsele, vaid aitab kaasa ka tema sotsiaalsele arengule.