Printsess Moon hoiab loodust. Ei mingit plasti!

Printsess Moon hoiab loodust. Ei mingit plasti!

Autor: Janey Jones

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas saad aidata hoida meie planeeti puhtana ja rohelisena? "Printsess Moon hoiab loodust. Ei mingit plasti!" on Janey Jonesi südamlik lugu, mis viib sind seiklusele koos vapra Printsess Mooniga, kes avastab plastireostuse probleemi ja otsustab selle vastu võitlema hakata.

Raamatu peategelane, Printsess Moon, on eeskujuks kõigile noortele lugejatele, näidates, et igaüks meist võib olla muutuste looja. Ühel päeval, kui Moon ja tema sõbrad koristavad oma armastatud mereranda, märkab Mooni truu sõber, kutsikas Sammi, et plastik võib olla ohtlik, kui ta satub mänguhoos tühja kilekoti tõttu hätta. See sündmus paneb Printsess Mooni mõistma, kui oluline on meie keskkonda kaitsta.

Oma uue missiooniga asub Moon uurima, kuidas vähendada plastiku kasutamist igapäevaelus. Ta on kindel, et väikesed muudatused võivad tuua suuri tulemusi ja kutsub kõiki üles liituma puhta planeedi konkursiga. Lugu on täis põnevust ja inspireerivaid ideid, kuidas saad sina ise olla osa lahendusest ja kuidas iga tegevus loeb.

Janey Jonesi loodud Printsess Moon on tõeline inspiratsiooniallikas, kes jagab oma tarkust ja näitab, et iga väike samm loeb. Raamatust leiad ka praktilisi näpunäiteid ja taadu tarkuseteri, mis aitavad sul mõista, kuidas saad oma igapäevaste valikutega aidata kaasa puhtama ja rohelisema maailma loomisele.

Kui sa tahad teada, kuidas saad olla osa lahendusest ja kuidas väikesed muudatused võivad teha suurt vahet, siis "Printsess Moon hoiab loodust. Ei mingit plasti!" on just sinule. See raamat ei ole ainult lugu, vaid ka kutse tegutsemisele, et kaitsta meie planeeti tulevaste põlvede jaoks.