Printsess Moon hoiab loodust. Hoolime loomadest!

Printsess Moon hoiab loodust. Hoolime loomadest!

Autor: Janey Jones

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled valmis sukelduma loodusarmastuse ja hoolivuse maailma koos ühe erilise printsessiga? "Printsess Moon hoiab loodust. Hoolime loomadest!" on Janey Jonesi südamlik raamat, mis viib sind koos peategelasega avastama üht erakordset varjupaika nimega Kindel Kodu.

Printsess Moon on tüdruk, kelle südames on eriline koht kõigi elusolendite jaoks. Kui ta külastab Kindel Kodu varjupaika, puutub ta kokku paljude loomadega, kes on oma kodud kaotanud või kannatada saanud inimeste teadmatuse ja hoolimatuse tõttu. See kogemus puudutab printsess Mooni sügavalt ja ta otsustab, et peab tegutsema.

Raamatu lehtedel saad jälgida, kuidas printsess Moon võtab enda hoole alla armsa küüliku Pupsiku, kes vajab erilist hoolt ja armastust. Lisaks sellele näitab printsess, et igaüks meist saab panustada loomade heaolusse, osaledes näiteks õpetlikus filmis, mis tõstab teadlikkust loomade kaitse vajalikkusest.

Selle raamatu kaudu avaneb sul võimalus tutvuda varjupaiga vaprate asukatega, ammutada tarkuseteri ja õppida, kuidas igaüks meist saab olla looduse ja loomade kaitsja. "Printsess Moon hoiab loodust. Hoolime loomadest!" on rohkem kui lihtsalt lugu – see on kutse tegudele, et muuta maailm paremaks paigaks meie neljajalgsetele sõpradele.

Kui sinu südames on ruumi loomadele ja soovid õppida, kuidas neid paremini mõista ja aidata, siis see raamat on just sinule. Lase printsess Moonil olla sinu teejuhiks armastuse ja hoolivuse radadel ning avasta, kuidas iga väike tegu loeb.