PRINTSESS. NUPUTAMISRAAMAT KLEEPSUDEGA

PRINTSESS. NUPUTAMISRAAMAT KLEEPSUDEGA

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
1.99€
Osta
Avasta kuninglik maailm täis mõistatusi ja värve koos Disney printsessidega! "Printsess. Nuputamisraamat kleepsudega" on raamat, mis viib sind muinasjutulisele seiklusele, kus saad oma lemmikprintsesside kõrval lahendada põnevaid ülesandeid. See raamat on loodud just sinu jaoks, et pakkuda lõbusat ja harivat ajaviidet.

Kas oled valmis sukelduma lugude keerdkäikudesse ja avastama uusi teadmisi? Käesolev raamat on täis kleebiseid, mis aitavad sul loo käigus kaunistada ja personaliseerida oma seiklusi. Värvida saad nii printsesse kui ka nende imelist keskkonda, luues oma kätega tõeliselt kuninglikke kunstiteoseid.

Lisaks meelelahutusele aitab see raamat arendada ka sinu loogilist mõtlemist ja peenmotoorikat. Lahenda mõistatusi, leia erinevusi piltidel ja täida lünki – iga lehekülg pakub uut ja huvitavat väljakutset.

"Printsess. Nuputamisraamat kleepsudega" on suurepärane kaaslane igale lapsele, kes armastab Disney lugusid ja soovib veeta aega oma lemmikprintsesside seltsis. See on ideaalne kingitus, mis toob sära silmadesse ja pakub tunde rõõmu ning loovat tegevust.

Võta hetk enda jaoks ja lase oma fantaasial lennata koos Disney printsessidega – see raamat on sinu võimalus olla osa nende maagilisest maailmast. Pane oma nuputamisoskus proovile ja naudi iga värviküllast lehekülge!