Printsess. Nuputamisraamat

Printsess. Nuputamisraamat

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Tegevusraamatud
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.50€
Osta
Apollo
2.99€
Osta
Lase oma fantaasial lennata ja muuda oma unistused reaalsuseks! "Printsess. Nuputamisraamat" on raamat, mis kutsub sind avastama Disney printsesside võlumaailma. Autor on loonud teose, mis ei ole lihtsalt lugemismaterjal, vaid interaktiivne kaaslane, mis pakub sulle võimalust olla osa igast loost.

Kui armastad värve ja loovust, siis on see raamat justkui sinu jaoks loodud. Võta kätte oma lemmikpliiatsid või värvipliiatsid ja asu lahendama põnevaid mõistatusi, mis panevad su mõtlemisoskuse proovile. Raamatus leiduvad tegevused on mitmekesised, pakkudes sulle nii peamurdmist kui ka lõõgastavat meelelahutust.

Aga see pole veel kõik – lisaks nuputamisele saad raamatut isikupärastada kaasasolevate kleepsudega. Iga lehekülg ootab sinu puudutust, et muuta see veelgi erilisemaks ja kaunimaks. Kujunda printsesside maailm just selliseks, nagu sina seda näha soovid.

"Printsess. Nuputamisraamat" on suurepärane kingitus igale noorele lugejale, kes unistab printsessidega koos seiklemisest. See on raamat, mis toetab lapse loovust ja arendab probleemilahendamise oskusi. Võta aega iseendale või veeda kvaliteetaega koos pere noorimate liikmetega, sukeldudes lugude ja mängude maailma, kus igaüks võib tunda end tõelise printsessina.