Printsess Pisitriinu ja karjuv ebaõiglus

Printsess Pisitriinu ja karjuv ebaõiglus

Autor: Hannele Lampela

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, miks peavad lapsed alluma suurte inimeste kummalistele reeglitele? Hannele Lampela "Printsess Pisitriinu ja karjuv ebaõiglus" on raamat, mis käsitleb just neid küsimusi läbi ühe väikese tüdruku silmade, kes ei mõista, miks peab elu olema nii keeruline ja täis täiskasvanute loodud piiranguid.

Kas maksakaste on tõesti parem kui jäätis? Miks ei võiks printsessikleit olla igapäevane riietus? Ja miks peaks lastetoas valitsema korra asemel mitte loomingulisus ja mängulisus? Printsess Pisitriinu on tüdinenud pidevast seletamisest ja on otsustanud panna kõik oma mõtted ja ideed raamatusse, et lapsed üle kogu maailma saaksid seda kasutada, et näidata täiskasvanutele, kuidas asjad tegelikult olema peaksid.

See lõbus ja südamlik lugu viib teid koos Pisitriinu ja tema võlukoera Vorstikese seiklustega läbi laste silmade nähtud maailma. Ninka Reittu poolt joonistatud vaimukad pildid toovad loo veelgi enam ellu, muutes selle ideaalseks lugemiseks nii lastele kui ka täiskasvanutele, kes soovivad mõista laste mõttemaailma.

"Printsess Pisitriinu ja karjuv ebaõiglus" on raamat, mis ei karda küsida suuri küsimusi ja julgustab lugejaid mõtlema selle üle, kuidas meie igapäevased reeglid ja normid mõjutavad lapsi. See on teos, mis räägib sellest, kuidas laste loovus ja vabadus peaksid olema esikohal, ning kutsub üles kõiki, nii noori kui vanu, mõtlema selle üle, kuidas me saame muuta maailma paremaks kohaks meie kõige noorematele.