Printsess Vahtranina

Printsess Vahtranina

Autor: Ülle Tõnumaa

Kirjastus: JUTULIND KIRJASTUS

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
5.45€ / 5.18€
Osta
Avasta "Printsess Vahtranina" võlu, Ülle Tõnumaa loodud südamlik muinasjutt, mis viib sind vahtrapuude latvadesse peidetud kuningriiki. See on lugu Vahtraninade perekonnast ja nende erakordsest lossist, mis kõrgub vahtrapuu okstel.

Ühel tormisel päeval leiab printsess Heidi end olukorrast, kus tema venna turvalisus on ohus. Murest kantuna asub ta otsinguretkele, mis paneb proovile tema julguse ja nutikuse. Tema seiklused kulmineeruvad kangelasliku päästmisega, mille eest ta pärjatakse vapruse medali vääriliseks.

See lummav lugu on suurepärane valik ettelugemiseks pisematele, vanuses 4-5 aastat, pakkudes neile põnevust ja õpetades samal ajal väärtuslikke elutunde. Lisaks on "Printsess Vahtranina" kujundatud suurtähtedes, mis teeb sellest ideaalse raamatu 6-7-aastastele lastele, kes on just alustamas oma lugemisteekonda.

Raamatu lugemine ei ole ainult meelelahutus, vaid ka hariduslik kogemus, mis toetab noorte lugejate keeleoskuse arengut ja eneseväljendusoskust. Ülle Tõnumaa on loonud teose, mis rikastab sinu lapse kujutlusvõimet ja annab neile julgust unistada suurelt.

Kas oled valmis avastama Vahtraninade maagilist maailma koos oma lapsega? "Printsess Vahtranina" ootab, et viia teid mõlemad seiklusele, mis jääb meelde kauaks.