PRINTSESS. VÄRVIMISRAAMAT. KAASAS KLEEPSUD

PRINTSESS. VÄRVIMISRAAMAT. KAASAS KLEEPSUD

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Tegevusraamatud
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Hetkel pole saadaval
Avasta Disney printsesside imeline maailm läbi värvide ja loovuse! "Printsess. Värvimisraamat. Kaasas kleebised" on raamat, mis viib sind rännakule koos armastatud tegelastega, pakkudes sulle võimalust anda neile elu just sinu valitud värvipaletiga. See pole lihtsalt värvi lisamine joonistele – see on võimalus sukelduda fantaasiarikkasse kuningriiki, kus iga pintsli- või pliiatsitõmme toob esile uusi detaile ja avastamisrõõmu.

Kujutle, et saad ise olla osa nende lugudest, kus iga printsess – olgu ta siis vapustav Tuhkatriinu, julge Merida või uudishimulik Ariel – ootab sind, et saaksid nende maailma veelgi erksamaks muuta. Ja mis võiks olla põnevam kui lisada oma lemmiktegelastele isikupära läbi värvide, mida sina armastad?

Lisaks värvimisele leiad raamatust ka kleebisepaki, mis annab sulle võimaluse kaunistada oma raamatut või isegi oma toa seinu. Need kleebisud toovad sinu igapäevaellu killukese Disney maagiat, mis paneb su silmad särama iga kord, kui neid näed.

"Printsess. Värvimisraamat. Kaasas kleebised" on suurepärane kingitus igale Disney fännile, olenemata vanusest. See on võimalus võtta aeg maha, unustada argimured ja lasta oma fantaasial lennata. Kas oled valmis avastama, millised värvid peituvad sinu südames? Võta pliiatsid ja lase oma loovusel voolata koos Disney printsessidega!