PRINTSESSID JA HALDJAD

PRINTSESSID JA HALDJAD

Autor: Ballon

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.40€
Osta
Kas unistad kuninglikust elust või tahaksid kogeda haldjate maagilist maailma? "Printsessid ja Haldjad" on raamat, mis viib sind fantaasiarikkale teekonnale, kus saad ise luua ja kaunistada oma muinasjutulisi stseene. Haara kleepsuleht ja aseta oma lemmik aksessuaarid – olgu selleks võlukepp, särav kroon või õrnad lilled – just sinna, kus sinu süda soovib. Seejärel vali välja oma lemmikvärvid ja anna piltidele elu, täites need värvidega, mis peegeldavad sinu isiklikku stiili ja fantaasiat.

Raamat "Printsessid ja Haldjad" on mõeldud loovuse sütitamiseks ja kujutlusvõime arendamiseks, pakkudes rõõmu nii väikestele kui ka suurtele. Kuid olge ettevaatlikud – see raamat sisaldab väikeseid osi, mis võivad olla ohtlikud alla kolmeaastastele lastele, kuna need võivad põhjustada lämbumist.

Kui oled valmis sukelduma muinasjutulisse maailma, kus iga lehekülg kutsub sind osalema loovas mängus, siis "Printsessid ja Haldjad" on just see, mida otsid. Lase oma fantaasial lennata ja loo oma isiklik muinasjutt!