PROUA PAMPLEMOUSSEJA TEMA HUURMAVAD HÕRGUTISED

PROUA PAMPLEMOUSSEJA TEMA HUURMAVAD HÕRGUTISED

Autor: Rupert Kingfisher

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.50€
Hetkel pole saadaval
Apollo
16.95€ / 13.56€
Osta
Kas oled kunagi unistanud salapärasest poest, mis peidab endas maailma kõige erakordsemaid maitseelamusi? "Proua Pamplemousse ja tema hõrgutavad hõrgutised", autoriks Rupert Kingfisher, viib sind otse Pariisi südamesse, kus noor Madeleine avastab ühe sellise imelise koha.

Kujutle end jalutamas mööda Pariisi kõrvaltänavaid, eemal suurest sagimisest, kus avastad väikese, kuid võluva poe. Just sellisesse kohta komistab Madeleine, põgenedes oma vastiku onu eest. Proua Pamplemousse'i pood on tõeline kulinaarne varakamber, kus iga hõrgutis on kui peenelt valmistatud kunstiteos, mille maitse ületab kõik senikogutud elamused.

Ent kui Madeleine'i onu, kelle ahnusel ja kavalusel ei näi lõppu olevat, seab silmad peale poe kõige väärtuslikumale retseptile, algab põnev seiklus. Madeleine, proua Pamplemousse ja nende kass Camembert ühendavad jõud, et kaitsta seda kulinaarset pärandit. Nende koostöö viib lugeja läbi põnevate sündmuste, mis on täis nii maagiat kui ka sõpruse jõudu.

Kui armastad lummavaid lugusid, mis on segatud gastronoomia imedega, siis on "Proua Pamplemousse ja tema hõrgutavad hõrgutised" just see, mida otsid. See on raamat, mis pakub nii põnevust kui ka inspiratsiooni – ideaalne lugemine igale vanusele, kes hindab head toitu ja veel paremat seiklust. Avasta Pariisi varjatud maitsed ja lase end kaasa haarata Madeleine'i ja tema sõprade maagilisest maailmast.