PSÜHHOLOOGIA TÄNAPÄEVAL

PSÜHHOLOOGIA TÄNAPÄEVAL

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: psühhiaatria
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.90€
Osta
Apollo
5.90€
Hetkel pole saadaval
Kas oled kunagi mõelnud, miks teatud olukorrad tekitavad sinus erilisi emotsioone või miks sa käitud nii, nagu sa käitud? Võib-olla otsid viise, kuidas oma igapäevaelus paremaid valikuid teha ja õnnetunnet suurendada. "Psühholoogia Tänapäeval" on raamat, mis juhatab sind läbi inimkäitumise ja aju keerukate protsesside mõistmise labürindi.

Raamatu autor kutsub sind avastama oma teadvuse sügavusi, et luua sellega tugevam side. Sa õpid, kuidas oma aju eest hoolt kanda ja selle varjatud võimeid enda kasuks rakendada. Raamat viib sind põnevale teekonnale, kus uuritakse kümneid aju saladusi ja tõsielusarjade psühholoogilist mõju. Samuti antakse sulle vahendid, kuidas toituda teadlikumalt ja sukeldutakse mälu keerukatesse süvakihtidesse.

See teos ei piirdu ainult teooriaga, vaid pakub praktilisi nõuandeid, kuidas parandada oma vaimset tervist. Saad teada, kuidas öelda "ei", kuidas arendada positiivset kehakuvandit, kuidas vaigistada oma sisemist kriitikut ja kuidas toime tulla sotsiaalse ärevusega. Lisaks heidab raamat valgust stressi, hirmu, kujutlusvõime, emotsioonide ja kehakeele teaduslikele aspektidele.

Selle teose taga seisab hulk psühholooge, nõustajaid ja teisi eksperdid, kes jagavad oma professionaalseid teadmisi ja nõuandeid. "Psühholoogia Tänapäeval" on rohkem kui lihtsalt raamat – see on juhend, mis aitab sul mõista oma teadvust ja kasutada seda tööriista, et elada täisväärtuslikumat ja õnnelikumat elu.