Püha Misiganes

Püha Misiganes

Autor: Sarah Dessen

Kirjastus: PÄIKESE KIRJASTUS

Kategooria: Noortele
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
9.99€
Osta
Kas oled kunagi tundnud, et elad kellegi teise varjus? Sarah Desseni "Püha Misiganes" on lugu Sydney'st, kes on harjunud jääma oma karismaatilise vanema venna Peytoni varju. Peyton on perekonna silmatera, kuid tema pahandused seadusega ja lõpuks vanglakaristus pööravad Sydney maailma pea peale.

Sydney avastab, et leida oma koht maailmas, peab ta esmalt leidma selle omaenda perekonnas. Kuid kui kogu pere tähelepanu on suunatud Peytonile, kellele jääb Sydney? Kui ta kohtub uues koolis Layla ja Mac Chathamiga, avastab ta, et on olemas ka teistsuguseid perekondi – neid, kus hoolimata raskustest, jagub armastust ja tähelepanu kõigile.

Sarah Desseni "Püha Misiganes" ei ole lihtsalt veel üks noorteromaan. See on sügav ja liigutav lugu peresuhetest, eneseleidmisest ja isiklikust kasvust. Autori peen kirjutamisstiil ja võime puudutada südameid on põhjus, miks tema raamatuid on müüdud üle seitsme miljoni eksemplari üle kogu maailma. John Greeni ja Entertainment Weekly kiidusõnad räägivad enda eest – Sarah Dessen on tõepoolest kaasaegse noortekirjanduse üks säravamaid tähti.

Kui oled valmis sukelduma Sydney maailma ja avastama, kuidas ta leiab oma tee ja tugevuse, siis "Püha Misiganes" ootab sind. See lugu kõnetab igaüht, kes on kunagi tundnud end nähtamatuna või otsinud oma kohta maailmas. Ära lase sellel võimalusel käest – avasta Sarah Desseni "Püha Misiganes" ja lase end kaasa haarata Sydney teekonnal eneseleidmise suunas.