PÜHA TEEKOND

PÜHA TEEKOND

Autor: Eric Klein

Kirjastus: VALGUSESAAR

Kategooria: Unenäod, inglid, kristallid ja muu esoteerika
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
6.55€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, et meie füüsilise maailma kõrval võib eksisteerida midagi palju suuremat ja keerukamat? "Püha Teekond", autoriks Eric Klein, on raamat, mis avab ukse teadvuse laiendamisele ja vaimsete dimensioonide mõistmisele. Selles teoses käsitletakse ideed, et universum on mitmemõõtmeline ja koduks nii füüsilistele kui ka energiavormis olenditele, kellest paljud jäävad meie igapäevastele meeltele märkamatuks.

Eric Klein, tuntud kui üks kaasaegse aja silmapaistvamaid vaimseid õpetajaid ja kanaldajaid, viib teid läbi oma kogemuste ja pühitsusteekonna, jagades lugusid ja õpetusi, mis on kujundanud tema arusaama vaimsest maailmast. Raamat "Püha Teekond" ei ole lihtsalt lugemismaterjal, vaid omamoodi vaimne pühitsus, mis toob lugejani ülestõusnud meistrite sõnumeid ja õpetusi.

Kui olete kunagi tundnud huvi inglite, vaimsete juhendajate või teiste kõrgemate olendite vastu, siis see raamat pakub teile võimalust süveneda nende nähtamatute abiliste maailma. Eric Klein õpetab, kuidas vaimsed praktikad võivad äratada meis peidus olevad tajud, võimaldades meil kogeda ja suhelda kõrgemate dimensioonidega.

"Püha Teekond" on mõeldud kõigile, olenemata sellest, kas olete vaimsel teekonnal algaja või kogenud praktiseerija. See raamat pakub inspiratsiooni ja juhendamist, mis võib teie vaimset teekonda rikastada ja süvendada. Kui olete valmis avastama oma sisemist potentsiaali ja laiendama oma teadvuse piire, siis võib "Püha Teekond" olla teie jaoks ideaalne kaaslane.

Avastage Eric Kleini "Püha Teekond" ja laske end kaasa haarata sellest tervendavast ja inspireerivast teekonnast, mis võib teie südant puudutada ja vaimu ülendada. Olge valmis kogema pühitsusi, mis võivad teie elu muuta, ja õppige, kuidas suhelda kõrgemate vaimsete olenditega, kes võivad teid juhendada teie enda teekonnal kodu poole.