Pühakute laager

Pühakute laager

Autor: Jean Raspail

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
5.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, mis juhtuks, kui ühel ööl jõuaks Lõuna-Prantsusmaa rannikule sada laeva, mille pardal on miljon lootust otsivat inimest? "Pühakute laager", mille on kirjutanud prantsuse kirjanik ja uurija Jean Raspail, viib teid düstoopilisse maailma, kus selline sündmus on reaalsus.

Selles 1973. aastal ilmunud romaanis kujutatakse lääne tsivilisatsiooni allakäiku, mis on põhjustatud massilisest immigratsioonist Kolmandast Maailmast. Teos on aastakümneid tekitanud vastakaid tundeid, olles ühtaegu häiriv, provotseeriv ja hirmuäratav. Olenemata teie poliitilistest vaadetest, sunnib see lugu teid mõtlema ja võib-olla isegi oma tõekspidamisi kahtluse alla seadma.

Peaaegu nelikümmend aastat pärast esmailmumist leidis "Pühakute laager" tee tagasi maailma enimmüüdud raamatute hulka, tõestades selle ajatut mõju ja asjakohasust. 2011. aastal, mil raamat taas populaarsust kogus, oli selge, et Raspail'i düstoopiline nägemus on paljuski meie enda reaalsus.

Jean Raspail'i sõnul on me kõik osa "Pühakute laagrist", sest see lugu räägib meist – meie saatusest, meie alateadvusest ja meie nõustumisest sellega, mis meie erinevusi silub. Raamatu uusväljaandele on lisatud eessõna "Big Other", kus autor paneb viimast korda punkte i-dele, andes meile veel ühe võimaluse mõista selle teose sügavamat tähendust.

Kui olete valmis sukelduma Jean Raspail'i maailma, kus miljonid silmad vaatavad lootusrikkalt uue alguse poole, siis "Pühakute laager" on raamat, mis ei jäta teid kindlasti külmaks. See on lugu, mis paneb teid mõtlema ja võib-olla isegi oma maailmavaadet muutma.