Puhtaks

Puhtaks

Autor: Juno Dawson

Kirjastus: HELIOS KIRJASTUS

Kategooria: Noortele
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
19.75€
Osta
Apollo
20.95€ / 19.90€
Osta
Kas oled valmis sukelduma sügavale sõltuvuse ja eneseleidmise keerdkäikudesse? Juno Dawsoni haarav romaan "Puhtaks" viib sind Lexi Volkovi, endise peolõvi ja glamuurse seltskonnatähe, teekonnale, kus sära ja glamuur asenduvad karmi reaalsusega.

Lexi elu muutub hetkega, kui ta ärkab üledoosi järel ja leiab end tahtmatult rehabilitatsioonikeskusest. See on paik, kus kõik on võõrutusel – mitte ainult alkoholist ja narkootikumidest, vaid ka oma mineviku varjudest. Seal, sunnitud seisma silmitsi oma sõltuvuse ja sisemiste deemonitega, kohtub Lexi teiste patsientide ja salapärase Bradyga, kellel kõigil on oma lood ja võitlused. Nende ühine teekond näitab, et tõeline muutus on võimalik, kuid see nõuab rohkem kui lihtsalt keemilist puhtust – see nõuab armastust ja andestust.

Juno Dawson on tuntud oma teravmeelse ja sügavuti mineva kirjutamisstiili poolest. Tema teosed, sealhulgas "This Book is Gay" ja "Gender Games", on kogunud rahvusvahelist tunnustust ja inspireerinud paljusid. Endise õpetajana ja praeguse kirjanikuna, kelle artiklid ilmuvad regulaarselt sellistes väljaannetes nagu Attitude, Glamour ja The Guardian, on Dawson oma häält kasutanud oluliste teemade, nagu seksuaalsus, identiteet ja haridus, esiletõstmiseks.

"Puhtaks" ei ole lihtsalt lugu sõltuvusest ja taastumisest, vaid sügavam uurimus inimhinge keerukusest. See on aus, toores ja tihti valus pilguheit sellele, mida tähendab olla inimene oma kõige haavatavamal kujul. Kui oled valmis avastama, kuidas armastus võib olla kõige võimsam ravim, siis on "Puhtaks" just see raamat, mida sa vajad.