Punamütsike

Punamütsike

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.94€
Osta
Apollo
3.45€ / 3.28€
Osta
Avasta klassikalise muinasjutu võlu koos oma pisipõnniga, haarates lugemiseks "Punamütsike" – armastatud lugu, mis on nüüd kättesaadav trükitähtedes, et toetada noorte lugejate lugemisoskuse arengut.

"Punamütsike" on aegade jooksul paljudele põlvkondadele tuttavaks saanud lugu väikesest tüdrukust, kes külastab oma haiget vanaema, kuid kohtub teel sinna hoopis kavaluse ja pettuse kehastuse – näljase hundi. See raamat pakub Sulle võimalust tutvustada oma lapsele seda igihaljast jutustust, mis on läbinud aegade katse ning jõudnud meieni rikkaliku õpetliku sisu ja sügavate moraalsete tõdedega.

Raamatu lihtne keel ja selge kujundus teevad sellest suurepärase valiku just kõige noorematele lugejatele, kes on alles alustamas oma teekonda lugemise imelises maailmas. "Punamütsike" ei ole mitte ainult meelelahutuslik, vaid ka hariv, aidates lastel mõista hea ja kurja vahelist piiri ning õpetades neid olema ettevaatlikud ja mõistlikud.

Kui oled lapsevanem, kes soovib oma lapse lugemishuvi toetada, siis "Punamütsike" on ideaalne valik. See on raamat, mis kasvab koos lapsega, pakkudes esmalt lihtsat ja haaravat lugu ning hiljem, kui laps on suurem, võimalust arutleda loo sügavamate tähenduste üle.

Võta aega, et sukelduda koos oma lapsega sellesse ajatult kaunisse muinasjuttu, mis on nüüd kujundatud just väikestele lugejatele mõeldes. "Punamütsike" ootab, et avastaksid koos oma lapsega selle loo õpetlikud hetked ja jagaksid koos lugemisrõõmu.