PUNAMÜTSIKE. LUMIVALGEKE JA SEISE PÖIALPOISSI. KLEEPSUDEGA MUINASJUTUD

PUNAMÜTSIKE. LUMIVALGEKE JA SEISE PÖIALPOISSI. KLEEPSUDEGA MUINASJUTUD

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Muinasjutud
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Avasta uuesti klassikalised muinasjutud, kuid seekord hoopis uuel ja põneval moel! "Punamütsike. Lumivalgeke ja seitse pöialpoissi. Kleepsudega muinasjutud" on raamat, mis kutsub Sind ja Sinu peret osalema loo loomises. Selle asemel, et lihtsalt lugeda, pakub see raamat võimalust teksti ise kaunistada – ja seda kleepsude abil!

Kui tavaliselt võib lugemine tunduda üksluine, siis see raamat muudab selle tegevuse kaasahaaravaks mänguks. Iga lehekülg on justkui uus seiklus, kus Sina oled loo kujundaja. Leia õige sõna, mis sobib lüngaga, ja aseta kleebsumängu abil sõnad õigetesse kohtadesse. See tegevus ei aita mitte ainult kaasa lugemisoskuse arendamisele, vaid ka loovuse ja peenmotoorika harjutamisele.

Raamatuga on kaasas 56 värvilist ja korduvkasutatavat kleepsu, mis teeb lugemiskogemuse veelgi lõbusamaks. Lapsed saavad nautida Punamütsikese ja Lumivalgekese lugusid uues valguses, muutes iga kordumist kordumatuks.

Kas oled valmis sukelduma muinasjutumaailma, kus Sina oled loo jutustaja ja kunstnik? Haara "Punamütsike. Lumivalgeke ja seitse pöialpoissi. Kleepsudega muinasjutud" ning alusta oma lugemisseiklust täna!