PUNAMÜTSIKE MUINASJUTURAAMAT-MÄRKMIK

PUNAMÜTSIKE MUINASJUTURAAMAT-MÄRKMIK

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.09€
Hetkel pole saadaval
Apollo
3.95€ / 3.75€
Osta
Kas otsid midagi, mis köidaks Sinu lapse tähelepanu ja arendaks tema mõtlemist? "Punamütsike Muinasjuturaamat-Märkmik" on just see, mida vajad. See pole lihtsalt raamat, see on kaasahaarav teekond, mis ühendab endas klassikalise muinasjutu ja mitmekülgsed peamurdmisülesanded.

Selle kõvakaanelise spiraalköites raamatu lehekülgedel ootab Sind ja Su last ees armastatud Punamütsikese lugu, millele lisavad väärtust hulganisti nuputamisülesandeid ja värvimislehti. Need tegevused ei paku mitte ainult meelelahutust, vaid on loodud ka selleks, et ergutada laste loovust ja probleemilahendusoskusi.

Raamatu märkmikulaadne disain teeb sellest ideaalse kaaslase igapäevasteks seiklusteks – olgu selleks pikad autosõidud, ootamised arstikabinetis või lihtsalt rahulikud pärastlõunad kodus. See on suurepärane viis, kuidas ühendada meeldiv kasulikuga, pakkudes lastele lõbusat ajaviidet, mis samal ajal toetab nende intellektuaalset arengut.

Kui Sa väärtustad harivat sisu ja otsid midagi, mis aitaks Sinu lapsel arendada keskendumisvõimet ning loogilist mõtlemist, siis "Punamütsike Muinasjuturaamat-Märkmik" on kindel valik. Võta see raamat kaasa ja lase oma lapsel sukelduda Punamütsikese imelisse maailma, kus iga lehekülg pakub uusi ja põnevaid väljakutseid.