PUNAMÜTSIKE. PABERRÕIVAD NUKKUDELE

PUNAMÜTSIKE. PABERRÕIVAD NUKKUDELE

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.15€
Osta
Apollo
5.45€ / 5.18€
Osta
Kas oled valmis aitama oma lemmikmuinasjututegelasi riietuda? "Punamütsike. Paberrõivad nukkudele" on loominguline ja kaasahaarav raamat, mis pakub lastele võimalust mängida moedisainerit. See raamat ei ole lihtsalt lugu Punamütsikesest ja hundist, vaid ka interaktiivne tegevus, mis arendab lapse käelist osavust ning loovust.

Raamatu kaaned peidavad endas väljalõigatavaid pabernukke, millele sina saad valida ja lõigata välja erinevaid rõivaid. Kas soovid, et Punamütsike kannaks piknikule minnes lillelist kleiti või eelistaksid talle seiklusriideid metsa seiklemiseks? Või äkki soovid hundile valida midagi üllatavat, mis muudaks klassikalise muinasjutu hoopis teistsuguseks?

Iga riietus on justkui uus peatükk loos, mis ootab sinu käe läbi elluärkamist. Lapsed saavad arendada oma peenmotoorikat ja õppida riiete sobitamist erinevate sündmuste jaoks, olgu selleks siis pidu, sportlik tegevus või mõni muu seiklus.

"Punamütsike. Paberrõivad nukkudele" on suurepärane kingiidee igale lapsele, kes armastab lugusid ja meisterdamist. See raamat pakub tunde lõbusat ja harivat tegevust, aidates lastel arendada oma loovust ja kujutlusvõimet. Kas oled valmis avastama, millised seiklused ootavad Punamütsikest ja hunti sinu loodud rõivastes?