Punamütsike. Pappraamat

Punamütsike. Pappraamat

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Avasta armastatud klassikaline muinasjutt uues kuues! "Punamütsike. Pappraamat" on raamat, mis viib sind ja sinu pisikest raamatusõpra läbi värvikirevate lehekülgede, kus elustuvad lapsepõlve lemmiktegelased. See on lugu väikesest Punamütsikesest ja tema vanaemast, mis on jutustatud läbi kaunite ja mänguliste illustratsioonide.

Pappraamatu formaat teeb sellest ideaalse kaaslase just kõige noorematele lugejatele, kes alles õpivad tundma raamatute maagiat. Tugevad lehed on mõeldud vastu pidama uudishimulikele näppudele, muutes loo avastamise turvaliseks ja lõbusaks.

See raamat ei ole lihtsalt järjekordne "Punamütsikese" lugu, vaid see on kujundatud armastuse ja hoolitsusega, et pakkuda sinu lapsele rõõmu ja arendada tema lugemisoskust. Võta hetk, istuge maha ja sukelduge koos sellesse ajatult võluvasse muinasjutumaailma, kus iga pööratud leht toob kaasa uue seikluse.

"Punamütsike. Pappraamat" on suurepärane viis, kuidas tutvustada oma lapsele klassikalisi lugusid, mis on põlvest põlve edasi antud. See on raamat, mis ei paku mitte ainult meelelahutust, vaid aitab kaasa ka lapse keelelisele ja emotsionaalsele arengule. Soeta see kaunis teos ja looge koos lapsega mälestusi, mis kestavad terve elu.