PUNAMÜTSIKE. PEHME PUSLEMUINASJUTT

PUNAMÜTSIKE. PEHME PUSLEMUINASJUTT

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Apollo
3.95€ / 3.75€
Osta
Avasta klassikaline lugu uues võtmes "Punamütsike. Pehme puslemuinasjutt". See raamat ei ole lihtsalt järjekordne muinasjutu ümberjutustus, vaid pakub Sulle ja Sinu perele interaktiivset lugemiselamust. Raamatu lehekülgedel on peidus pehmed pusletükid, mis ootavad kokkupanemist, et avaneks terviklik ja kaunis pilt, mis illustreerib loo sündmusi ja tegelasi.

Kuid olge ettevaatlikud – see raamat on mõeldud lastele alates kolmandast eluaastast. Väikesed pusletükid võivad olla ohtlikud, kui neid kasutavad liiga noored lapsed, seega palun jälgige, et teie väikesed seiklejad ei satuks ohtu.

"Punamütsike. Pehme puslemuinasjutt" on suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega koos lastega, arendades nende peenmotoorikat ja loogilist mõtlemist. Samuti on see hea viis tutvustada neile klassikalisi muinasjutte, mis on põlvest põlve edasi antud. Lase oma lapsel sukelduda Punamütsikese ja tema vanaema seiklustesse, kogedes samal ajal rõõmu ise loo visuaalse poole loomisest.

Kas olete valmis avastama, millised seiklused ootavad Punamütsikest metsa sügavuses? Haara raamat ja alusta pusle kokkupanekut, et näha, kuidas iga tükk aitab jutustada seda armastatud lugu.