Punamütsike

Punamütsike

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.60€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas mäletad neid õhtuid, kui voodiserval istudes loeti Sulle lugusid, mis viisid Sind imelisse fantaasiamaailma? "Punamütsike" on üks neist ajatutest muinasjuttudest, mis on põlvest põlve edasi antud, pakkudes rõõmu ja õpetlikke hetki nii noortele kui ka vanadele. See raamat on trükitud selges kirjas, et toetada Sind Sinu esimestel sammudel lugemise imelises maailmas.

Raamat "Punamütsike" ei ole lihtsalt üks järjekordne muinasjutt riiulil. See on lugu, mis on osa meie kultuuripärandist, olles ühtlasi ka vahend, mis aitab Sul, kallis lugeja, arendada oma lugemisoskust. Selle klassikalise loo kaudu avaneb Sulle võimalus sukelduda fantaasia sügavustesse ja kogeda seda sama maagiat, mida tundsid, kui keegi Sulle esimest korda neid lugusid jutustas.

Kui otsid midagi, mis toob tagasi lapsepõlve sooja tunde või soovid jagada seda tunnet oma lastega, siis "Punamütsike" on ideaalne valik. Lase end kaasa haarata sellest ajatust loost, mis on rikastatud õpetlike momentide ja sügavate tähendustega, mis aitavad kujundada noorte lugejate väärtushinnanguid ja elutarkust.