PUNAMÜTSIKESE KOOGID

PUNAMÜTSIKESE KOOGID

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.47€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, milliseid hõrgutisi Punamütsike oma armastatud sõpradele ja pereliikmetele valmistab? Avasta raamatust "Punamütsikese koogid" seda väikest, kuid vaprat tegelast inspireerivad retseptid, mis on mõeldud just kodus küpsetamiseks.

See raamat viib sind rännakule Punamütsikese maailma, kus iga retsept on seiklus omaette. Olgu selleks siis ahvatlev šokolaaditort või rikkalik karamellikreem, need retseptid on jõukohased nii suurtele kui väikestele küpsetajatele. Raamat on kaunilt illustreeritud ja pakub selgeid juhiseid, mis teevad koogiteo nauditavaks ning õpetlikuks.

Kui sa armastad köögis toimetada ja tahad oma perele pakkuda midagi erilist, siis "Punamütsikese koogid" on just see, mida vajad. Lisaks maitsvatele küpsetistele saad nautida ka klassikalise muinasjutu võlu, mis on oskuslikult põimitud iga lehekülje vahele.

Tule ja avasta, kuidas muuta koogiküpsetamine meeldejäävaks kogupereürituseks, kus igaüks saab osaleda ja nautida ühist aega koos Punamütsikese ja tema imeliste retseptidega.