PUNANE AUTO, SININE AUTO. RUUMILINE VÄRVIDERAAMAT

PUNANE AUTO, SININE AUTO. RUUMILINE VÄRVIDERAAMAT

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Hetkel pole saadaval
Kas otsid lõbusat ja harivat raamatut, mis aitaks sinu väikesel põnnil värve ära tunda ja meelde jätta? "Punane auto, sinine auto. Ruumiline värviraamat" võib olla just see, mida vajad. See armas pappraamat on loodud spetsiaalselt pisikestele, et tutvustada neile värvide kirjut maailma läbi lihtsate riimide ja värvikirevate illustratsioonide.

Raamat kutsub lapsi avastama erinevaid värve, kasutades selleks tuttavaid objekte ja sõidukeid, nagu autod. Iga lehekülg on täis põnevaid detaile, mis haaravad lapse tähelepanu ja julgustavad teda värvide nimetusi kordama. Lapsevanemana saad jälgida, kuidas sinu väike avastaja õpib mänguliselt ja naudib iga värvilist lehekülge.

"Punane auto, sinine auto. Ruumiline värviraamat" on suurepärane vahend, et aidata lastel arendada nii värvi tundmist kui ka sõnavara. See on ideaalne kaaslane igaks lugemishetkeks, pakkudes samal ajal hariduslikku sisu, mis on esitatud lõbusal ja kaasahaaraval viisil.

Oma vastupidavate papist lehtedega on raamat disainitud kestma ja vastu pidama ka kõige uudishimulikumatele väikestele kätele. Võta aega, et nautida neid hetki koos oma lapsega, avastades koos raamatu värviküllast maailma. See on investeering, mis toob rõõmu ja õppimisrõõmu teie mõlema päeva.