Punane kukk

Punane kukk

Autor: Mati Soonik

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 10-12
2007 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.33€
Osta
Apollo
1.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas õpetada lastele tuleohutust viisil, mis oleks nii kaasahaarav kui ka hariv? Mati Sooniku "Punane kukk" on just selline teos, mis ühendab endas elutähtsa teabe ja meelelahutuse, pakkudes noortele lugejatele põnevaid lugusid ja tegevusi.

See raamat viib sind läbi värvikate lugude, mis on täis põnevust ja õpetlikke hetki. "Punane kukk" ei ole lihtsalt järjekordne lasteraamat, vaid see on loodud selleks, et anda sulle ja su perele vajalikke teadmisi tuleohutuse kohta. Raamatus on rikkalikult meeleolukaid lugusid, mis selgitavad, kuidas ennetada tulekahju ja kuidas käituda, kui tuli on juba puhkenud.

Lisaks pakub "Punane kukk" meeldejäävaid meelepeasid ja vanasõnu, mis on seotud tuleohutusega. Need rahvatarkused aitavad lastel paremini mõista tulega seotud ohte ja kuidas neid vältida. Raamatus leiduvad mõistatused on mitte ainult lõbusad, vaid ka õpetlikud, aidates lastel kinnistada olulist teavet mängulises vormis.

Üheks raamatu eripäraks on ka lauamängu valmistamise õpetus. See interaktiivne element mitte ainult ei lisa väärtust, vaid ka julgustab peresid veetma koos aega, õppides samal ajal tuleohutuse põhitõdesid. Lauamäng on suurepärane viis kogu pere kaasamiseks ja tuleohutusteadlikkuse tõstmiseks.

"Punane kukk" on raamat, mis ei tohiks puududa ühestki kodus, kus kasvavad uudishimulikud ja teadmishimulised lapsed. See on investeering sinu pere ohutusse ja haridusse, pakkudes samal ajal meeldejäävaid hetki koos lugedes ja mängides. Ära lase sellel võimalusel libiseda – tee "Punane kukk" osaks oma pere raamatukogust ja õppige koos, kuidas hoida oma kodu turvalisena.