Punase Hanesulepea saladus

Punase Hanesulepea saladus

Autor: Elme Väljaste

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 10-12
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
17.99€
Osta
Apollo
18.95€ / 18.00€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, mis juhtub siis, kui jätad oma mänguasjad üksi koju? Elme Väljaste "Punase Hanesulepea saladus" viib sind põnevale seiklusele, kus tavaline maamaja muutub talveks mahajäetud laste mänguasjade salapäraseks pelgupaigaks.

Ühel kargel talvehommikul annab isa oma lastele resoluutse korralduse jätta jonnimine ja suunduda linna, jättes maha oma maakodu ja kõik, mis seal sees. Kuid väike Jonn ei liigu paigast, jäädes üksi suurde tühja majja. Seal, kus tavaliselt valitseks vaikus, hakkavad äkki toimuma kummalised ja imelised sündmused. Jonni kujutlusvõime äratab ellu kõik, kes on jäänud: Kukeaabitsa, kes lebab unustatult laual, ja Punase Hanesulepea, kes peidab endas sügavat saladust.

Sinu uued sõbrad on sama erilised kui seiklus ise: allkorrusel askeldav rotipere, kes elab oma igapäevaelu, salapärane ja natuke hirmutav Metskass, kelle motiivid ei ole kohe selged, ning päkapikud, kes jõulukinkide jagamisega viimasele minutile jäänud. Jonn ja tema sõprade seltskond asuvad lahendama Punase Hanesulepea müsteeriumi, õppides samal ajal tundma sõpruse ja armastuse tõelist olemust.

Elme Väljaste "Punase Hanesulepea saladus" on südantsoojendav lugu, mis tuletab meelde, et sõprus, nagu Kuu, kas kasvab või kahaneb. See raamat on täis fantaasiat ja seiklust, mis võlub nii noori kui ka vanu lugejaid. Avasta ise, millised saladused peituvad Punase Hanesulepea all, ja lase oma kujutlusvõimel lennata koos Jonniga läbi talvise maamaja.