Punased toolikesed

Punased toolikesed

Autor: Edna O’brien

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
4.99€
Osta
Edna O'Brieni "Punased toolikesed" viib sind Iirimaa karmidele rannikumaastikele, kus üks küla avab oma südame ja uksed salapärasele võõrale. Vladimir Dragan, kes väidab end olevat tervendaja ja seksuaalterapeut, on tegelikult Balkani sõjakurjategija, kes põgeneb oma mineviku eest. Kui ta saabub Iirimaa lääneranniku väikesesse kogukonda, ei oska keegi aimata, milliseid tumedaid saladusi ta endaga kaasas kannab.

Peategelane Fidelma McBride, kes on oma elus kogenud sügavat kaotusvalu, leiab Vladimiri näol lohutust. Nende keeruline suhe toob kaasa ootamatuid ja traagilisi sündmusi, mis panevad proovile kogu kogukonna vastupidavuse ja inimlikkuse. Fidelma peab silmitsi seisma oma valikute ja nende hävitava mõjuga, mis viib ta teekonnale, kus ta otsib andestust ja lunastust.

O'Brieni romaan on poeetiline ja valus, uurides inimhinge tumedamaid nurki ja küsides, kas pärast suurt kurjust on võimalik leida tee tagasi valguse ja lootuse juurde. "Punased toolikesed" on lugu, mis ei jäta sind külmaks, pakkudes sügavat mõtisklust armastuse, reetmise ja inimliku vastutuse teemadel meie keerulises maailmas.

Kui oled valmis sukelduma romaani, mis kõnetab südant ja mõistust, siis "Punased toolikesed" on just see, mida vajad. See on lugu, mis jääb sinuga pikaks ajaks, sundides sind küsima, kuidas meie valikud mõjutavad teisi ja millist jälge me jätame maailma, mis on juba nii haavatav ja katki.