Punktist punktini. 1 kuni 10

Punktist punktini. 1 kuni 10

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Tegevusraamatud
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas otsite lõbusat ja harivat tegevust oma lapsele? "Punktist punktini. 1 kuni 10" on raamat, mis pakub teie väikesele avastajale rõõmu ja arendab samal ajal tema numbritunnetust. See interaktiivne raamat kutsub lapsi ühendama nummerdatud punkte, et avastada, milline põnev tegelane või looduslik element peitub lehekülgedel.

Iga joonistus algab lihtsalt punktist üks ja jätkub kuni kümneni, luues samm-sammult tervikliku pildi. Pärast punktide ühendamist saavad lapsed oma loovust rakendada, värvides valminud kujutised just nende endi fantaasia järgi. Kas mesilane peaks olema kollane või hoopis roheline? Millist värvi on sügavas meres elav kala? See raamat annab lastele võimaluse õppida tundma loodust ja selle mitmekesiseid värve.

Lisaks lõbusale ajaviitele toetab "Punktist punktini. 1 kuni 10" ka lapse peenmotoorika arengut ning aitab mänguliselt õppida ja kinnistada numbreid. Järgides numbreid õiges järjekorras, saavad lapsed paremini aru numbrite loogikast ja järjestusest, mis on oluline oskus igapäevaelus toimetulekuks.

Kui soovite oma lapsele pakkuda harivat meelelahutust, mis ühendab kunsti ja matemaatika, siis "Punktist punktini. 1 kuni 10" on ideaalne valik. See on raamat, mis kasvab koos teie lapsega, pakkudes rõõmu ja õppimisvõimalusi igal leheküljel.