Punktist punktini. 1 kuni 15

Punktist punktini. 1 kuni 15

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Tegevusraamatud
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas otsid viisi, kuidas oma lapsele numbreid lõbusal ja kaasahaaraval moel tutvustada? "Punktist punktini. 1 kuni 15" on just see, mida vajate! See lasteraamat on loodud selleks, et pakkuda põnevust ja rõõmu, kui teie laps ühendab nummerdatud täpid, et avastada, milline loom või tegelane peitub lehekülgede vahel.

Iga lehekülg on nagu väike seiklus teie lapsele – ühendades punkte, ilmub esile pilt, mis ootab, et väikesed käed sellele elu sisse puhuksid, täites joonistuse värvidega. Raamatu kaudu saab laps tutvuda erinevate loomadega, kes elavad looduses, andes teile suurepärase võimaluse arutleda ja õppida, millised on nende tegelike elupaikade ja välimuste eripärad. Kas teadsite, et sebra triibud on iga isendi puhul ainulaadsed nagu sõrmejäljed?

Lisaks lõbusale ajaviitele on "Punktist punktini. 1 kuni 15" ka hariv vahend. Ühendades punkte ja värvides pilte, arendab teie laps peenmotoorikat, õpib järgima juhiseid ja meelde jätma numbreid. See on suurepärane viis, kuidas toetada lapse varajast matemaatikaoskust mängulises võtmes.

Kui teie laps armastab värve ja avastamisrõõmu, siis see raamat on kindlasti midagi, mis toob naeratuse tema näole. Võtke hetk, et ühendada punktid ja sukelduge koos lapsega värviküllasesse õppimise maailma. "Punktist punktini. 1 kuni 15" ootab teid, et avastada numbrite maagiat ja loomariigi imesid!