PUPPY DOG PALS. TUBLID KUTSUHOIDJAD

PUPPY DOG PALS. TUBLID KUTSUHOIDJAD

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Muinasjutud
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.50€
Osta
Apollo
3.49€
Osta
Kas olete valmis seikluseks koos kõige armsamate kutsikatega? "Kutsikakambad: Tublid kutsuhoidjad" on Disney poolt loodud lugu, mis viib teid kahe energilise kutsika, Rolly ja Bingo, maailma. Need kaks vahvat venda on alati valmis uuteks seiklusteks, kuid ühel päeval saab nende vastutusrikas ülesanne olema hoopis teistsugune.

Bob, nende armastav omanik, usaldab neile hoolitseda kutsika eest, kelle nimi on Beebi. Rolly ja Bingo on põnevil ning alustavad kohe ettevalmistustega, et olla parimad kutsuhoidjad. Kuid nad ei oska aimatagi, milliseid üllatusi ja väljakutseid see päev neile toob. Beebi eest hoolitsemine osutub oodatust palju suuremaks katsumuseks, kuid see on ka võimalus õppida, kasvada ja näidata üles tõelist sõprust.

See raamat on ideaalne lugemine kõigile, kes armastavad loomi ja seiklusi. Saate kaasa elada Rolly ja Bingo seiklustele ning õppida koos nendega, mida tähendab olla vastutustundlik ja hooliv. "Kutsikakambad: Tublid kutsuhoidjad" on lugu, mis ei jäta kedagi külmaks ja toob naeratuse näole nii lastele kui ka lastevanematele.

Kas olete valmis sukelduma kutsikate maailma ja avastama, mida tähendab tõeline kutsuhoidmise kunst? Haarake raamat ja laske end kaasa haarata Rolly ja Bingo seiklusrikkast päevast!