PUPPY DOG PALS. VÄRVIMISRAAMAT

PUPPY DOG PALS. VÄRVIMISRAAMAT

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Osta
Avasta värvikirev maailm koos armastatud kutsikate, Bingo ja Rollyga, kelle seiklused ootavad sind "Puppy Dog Pals. Värvimisraamat" lehekülgedel. See Disney poolt loodud raamat kutsub sind kaasa elama kahe vahva koerakese lustakatele seiklustele, pakkudes samal ajal võimalust lasta oma loovusel lennata.

Võta kätte oma lemmikvärvipliiatsid ja anna elu kutsikate maailmale, tuues esile just need toonid ja varjundid, mis peegeldavad sinu nägemust nende lõbusatest hetkedest. Raamatuga kaasnevad kleepsud lisavad värvimisele põnevust ja võimaldavad personaliseerida nii raamatut ennast kui ka teisi pindu, kuhu soovid natuke Puppy Dog Pals maagiat tuua.

Oluline märkus: Raamat sisaldab väikeseid osi, mis võivad olla ohtlikud alla kolmeaastastele lastele, seetõttu on toote juures hoiatus lämbumisohu kohta.

"Puppy Dog Pals. Värvimisraamat" on suurepärane võimalus ühendada lõbus tegevus arendava kunstilise väljendusega. Sinu kätes on võim tuua Bingo ja Rolly maailm ellu just nii, nagu sina seda näed. Võta hetk enda jaoks või veeda kvaliteetaega koos pere noorimate kunstnikega, avastades värvide ja kujutlusvõime piiritut maailma.