PUPPY DOG PALS. VÄRVIMISRAAMAT KLEEPSUDEGA

PUPPY DOG PALS. VÄRVIMISRAAMAT KLEEPSUDEGA

Autor: Disney

Kategooria: Värvi ja kleebi
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Osta
Apollo
1.99€
Osta
Kas olete valmis sukelduma värvikirevasse maailma koos kahe armastusväärse kutsikaga? "Puppy Dog Pals. Värvimisraamat kleebistega" viib teid Disney loodud vahvate tegelaste Bingo ja Rolly kõrvale, kes ei jõua ära oodata, et teiega koos uusi ja põnevaid seiklusi kogeda. See raamat ei ole lihtsalt värvimisraamat – see on kaasahaarav teekond, kus teie pliiatsid ärkavad ellu ja loovad koos kutsikatega meeldejäävaid hetki.

Kujutage ette, kuidas teie lemmikvärvid täidavad lehekülgi, tuues esile Bingo ja Rolly iseloomud ja nende lustakad seiklused. Iga lehekülg pakub uut võimalust olla loov ja anda tegelastele just selline välimus, nagu teie seda soovite. Lisaks on raamatus kleebised, mis muudavad teie värvimiskogemuse veelgi lõbusamaks ja isikupärasemaks.

See raamat on suurepärane võimalus veeta aega, arendada peenmotoorikat ja lasta oma kujutlusvõimel lennata. Olgu teie laps suur "Puppy Dog Pals" fänn või lihtsalt armastab värvida, see raamat pakub tunde rõõmu ja loovust.

Ärge laske sellel võimalusel libiseda – haarake oma pliiatsid ja andke Bingo ja Rolly maailmale oma eriline puudutus. "Puppy Dog Pals. Värvimisraamat kleebistega" ootab teid, et avastada värvide ja sõpruse maagiat. Kas olete valmis? Värvimisseiklus algab nüüd!