PUPPY DOG PALS. VÄRVIMISRAAMAT

PUPPY DOG PALS. VÄRVIMISRAAMAT

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
0.70€
Osta
Avasta koos Bingo ja Rollyga, kahe armastatud kutsika seiklusi, kes on tuntud kui "Puppy Dog Pals". Käes on aeg haarata oma värvimisvahendid ja sukelduda nende põnevasse universumisse, kus iga lehekülg ootab, et saaksid sellele oma isikliku puudutuse anda. See värvimisraamat on täis lõbusaid stseene ja tegelasi, mida saad elustada oma lemmikvärvide ja -kriitidega. Lisaks on raamat varustatud kleepsudega, mis võimaldavad sul oma loomingut veelgi enam isikupärastada.

Kas oled valmis looma midagi erakordset? "Puppy Dog Pals. Värvimisraamat" kutsub sind üles kasutama oma kujutlusvõimet ja loovust, et anda elu nendele rõõmsameelsetele koeratõugudele. Iga pilt on justkui uus seiklus, mis ootab, et sa sellele oma kunstnikupintsli või värvilise pliiatsiga elu sisse puhuksid.

Ära lase sellel võimalusel käest libiseda! Võta hetk enda jaoks, lase oma mõttelend vabaks ja naudi rahustavat värvimise tegevust, mis toob naeratuse näole nii lastele kui ka täiskasvanutele. "Puppy Dog Pals. Värvimisraamat" on suurepärane viis, kuidas veeta kvaliteetaega koos pere noorimate liikmetega või lihtsalt lõõgastuda peale pikka päeva.

Kas oled valmis avastama Bingo ja Rolly maailma? Haara oma värvimisvahendid ja alusta seiklust kohe!