Püramiidide varjus

Püramiidide varjus

Kategooria: Antiikaeg
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
21.50€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, mis tegelikult juhtus Egiptuse viimase valitsejanna Kleopatra surma hetkedel? "Püramiidide varjus" on põnev teos, mis viib teid ajas tagasi, et uurida üht ajaloo suurimat mõistatust. Autor, tuntud USA uurija Pat Brown, on pühendanud aastaid, et süveneda Kleopatra surma saladustesse, kasutades selleks nii tänapäevaseid kriminalistikameetodeid kui ka iidseid allikaid.

Pat Brown on veendunud, et Kleopatra ei valinud vabasurma, nagu ajalugu meile sageli räägib. Tema uurimistöö on osa laiemast teadlaste ringist, kes on võtnud südameasjaks kasutada uusimaid teaduslikke meetodeid, et heita valgust Vana-Egiptuse ajaloo tumedatele nurkadele. Raamat "Püramiidide varjus" toob teieni nende uurijate pühendumuse ja kirgliku soovi avastada tõde, mis peitub aastatuhandete taguste sündmuste taga.

Kui ajaloo saladused köidavad teid ja olete alati tahtnud teada, mis võis tegelikult juhtuda Egiptuse viimaste päevade keeristormis, siis on "Püramiidide varjus" just teie jaoks. See on teos, mis ei rahulda mitte ainult teie uudishimu, vaid pakub ka põnevat ja harivat lugemiselamust. Sukelduge koos Pat Browniga ajaloo sügavustesse ja avastage, millised saladused peituvad Egiptuse püramiidide varjus.